SK | CZ | EN | DE
Slovenský výrobca školského, kancelárskeho nábytku a tabúľ
 Katalóg

Školex

Výroba nábytku do škôl a kancelárií

ŠKOLEX, spol. s r.o. sa zameriava  na kontinuálny vývoj, výrobu a predaj školského nábytku a kancelárskeho nábytkuškolských a kancelárskych tabúľ, komplexné návrhy a riešenia odborných učební (fyzikálne, chemické laboratóriá, jazykové a PC učebne). Nábytok do škôl, školských zariadení, kancelárií a administratívnych budov sa vyrába na Slovensku úspešne distribuuje do viacerých členských krajín Európskej únie, ako sú Česká republika, Belgicko, Nemecko a Francúzsko. 

TOP produkty
Jedálenský stôl Basic
Kovová konštrukcia zvarená z oceľového profilu, lakovaná komaxitovou farbou.
Žiacky laboratórny stôl Basic
Prispôsobené na kotvenie do zeme.
Set Titan + Saxana rastúci
Set školskej lavice TITAN a 2 stoličiek SAXANA.
Set Cezar + Sokrates
Set školskej lavice CEZAR a 2 stoličiek SOKRATES. Veľkosti č. 3,4,5,6 podľa veľkostnej tabuľky.
Set Titan + Lava pevný
Set školskej lavice TITAN a 2 stoličiek LAVA. Veľkosti č. 3,4,5,6 podľa veľkostnej tabuľky.
Set Klasik
Set školskej lavice KLASIK a 2 stoličiek KLASIK. Veľkosti č. 3,4,5,6 podľa veľkostnej tabuľky.
Šatňové skrine drevené Beta
Použitý materiál: laminovaná drevotriesková doska ohranená 2mm ABS hranou
Tabuľa Dubno Keramic
Inovovaná tabuľa DUBNO s keramickým povrchom, ktorý má veľmi tvrdý a oteruvzdorný povrch na popis kriedou
Nové produkty
Nábytková zostava NELI č. 6
Nový modelový rad nábytku pre materské školy NELI. Zostava č. 6 je kombináciou pevného a mobilného nábytku do šatňového priestoru s využitím plastových úložných boxov. Variabilitu zostavy zabezpečuje kolieskové prevedenie skriniek. Samozrejmosťou je výber zo širokej škály farebných kombinácií korpusov.
Nábytková zostava NELI č. 3
Nový modelový rad nábytku pre materské školy NELI. Zostava č.3 účelne kombinuje sedací priestor pre deti s úložným priestorom. Zákazník má možnosť výberu vlastnej farebnej kombinácie a usporiadania nábytku podľa svojich predstáv.
Nábytková zostava NELI č. 5
Nový modelový rad nábytku pre materské školy NELI. Zostava č. 5. je variabilná, vytvára hrací priestor s mobilnými nábytkovými prvkami pre kreslenie. Top produktom je mobilná obojstranne popisovateľná skrinka na kolieskach s úložným priestorom pre výkresy a výtvarné potreby, ako aj stoličky s plastovou škrupinou.
Nábytková zostava NELI č. 1
Nový modelový rad nábytku pre materské školy NELI. Zostava č.1 kombinuje šatňový a hrací priestor, vyznačuje sa farebnosťou a variabilitou v usporiadaní nábytku. Možnosť výberu vlastnej farebnej kombinácie.
Nábytková zostava NELI č. 4
Nový modelový rad nábytku pre materské školy NELI. Zostava č.4 je funkčnou kombináciou priestoru na spanie a úložného priestoru pre matrace a posteľnú bielizeň. Samozrejmosťou je variabilita farieb korpusov a dvierok ako aj usporiadania nábytku.
Nábytková zostava NELI č. 2
Nový modelový rad nábytku pre materské školy NELI. Zostava č.2 je ukážkou vytvorenia moderného hracieho priestoru pre deti, vyznačuje sa farebnosťou a variabilitou v usporiadaní nábytku. Možnosť výberu vlastnej farebnej kombinácie.